IFK Mariehamn vs FC Lahti
IFK Mariehamn
5.20
FC Lahti
1.59
FC Lahti adalah pasukan unggulan berdasarkan odds semasa.
Odds IFK Mariehamn (Pasukan tuan rumah) menawarkan kemenangan tertinggi yang mungkin pada odds 5.20. Jika anda bertaruh $100 pada IFK Mariehamn anda boleh memenangi $$520.00.
Bertaruh pada FC Lahti (Pasukan tamu) adalah pilihan paling selamat dengan odds pada 1.59. Jika anda bertaruh $100 anda berpotensi memenangi $159.00.
Ramalan Pertaruhan
Ramalan & Tips Pertaruhan IFK Mariehamn lwn FC Lahti | Veikkausliiga Soccer
IFK Mariehamn lwn FC Lahti – Ramalan Perlawanan Veikkausliiga
Finland | Veikkausliiga | Soccer
Menjelang perlawanan Veikkausliiga ini, model ramalan kami telah menganalisis prestasi terkini, data head-to-head, dan metrik prestasi untuk menjana kebarangkalian kemenangan berikut bagi IFK Mariehamn lwn FC Lahti.
Keputusan: Kemenangan IFK Mariehamn | Kebarangkalian: 18.1
Keputusan: Seri | Kebarangkalian: 22.9
Keputusan: Kemenangan FC Lahti | Kebarangkalian: 59.0
Siapakah Pasukan Unggulan antara IFK Mariehamn lwn FC Lahti?
Model kami menunjukkan FC Lahti sebagai pasukan yang lebih kuat menjelang perlawanan Soccer ini, dengan kebarangkalian 59.0 untuk meraih kemenangan. IFK Mariehamn dinilai pada 18.1 sebagai pasukan tuan rumah yang berharap mengejutkan, manakala peluang seri sebanyak 22.9 mengekalkan keputusan yang benar-benar terbuka.
Dalam Soccer, kebarangkalian seri sebanyak 22.9 dianggap {draw_label} — menunjukkan perlawanan ini mempunyai peluang yang munasabah untuk keputusan yang muktamad, walaupun tiada keputusan yang dijamin.
Apakah yang Memacu Ramalan Ini?
Model ramalan untuk perlawanan Veikkausliiga Soccer mempertimbangkan pelbagai faktor termasuk prestasi terkini merentasi semua pertandingan, rekod prestasi di kandang sendiri dan di luar, metrik output pertahanan dan penyerangan, data kecederaan dan ketersediaan skuad, dan corak sejarah dalam pertandingan ini.
Input-input ini bergabung untuk menghasilkan kebarangkalian kemenangan yang ditunjukkan di atas. Penilaian 59.0 bagi FC Lahti mencerminkan profil statistik yang lebih kuat secara keseluruhan ketika memasuki perlawanan ini. Namun begitu, kebarangkalian 18.1 bagi IFK Mariehamn adalah cerminan sebenar kemampuan mereka untuk bersaing — kejutan adalah perkara biasa dalam Veikkausliiga Soccer, dan perlawanan ini tidak terkecuali.
Sudut Pertaruhan yang Perlu Dipertimbangkan
Berdasarkan output model untuk IFK Mariehamn lwn FC Lahti: FC Lahti untuk menang adalah pilihan yang disokong peratusan pada 59.0. Seri pada 22.9 mungkin menawarkan nilai dalam perlawanan di mana kedua-dua pihak mampu mengimbangi antara satu sama lain. IFK Mariehamn pada 18.1 adalah pilihan kuda hitam, tetapi bukan tanpa merit bergantung pada odds yang tersedia.
Sila bertaruh dengan bertanggungjawab. Kebarangkalian ini adalah anggaran yang dijana model, bukan jaminan. Jangan sekali-kali bertaruh lebih daripada yang anda mampu tanggung kerugiannya.
Ringkasan Perlawanan Pantas
Perlawanan: IFK Mariehamn lwn FC Lahti
Sukan: Soccer
Negara: Finland
Liga: Veikkausliiga
Unggulan: FC Lahti (59.0)
Peluang Seri: 22.9
Kuda Hitam: IFK Mariehamn (18.1)
Penafian: Pertaruhan melibatkan risiko. Hanya bertaruh dengan apa yang anda mampu tanggung kerugiannya. Odds tertakluk kepada perubahan. Sila berjudi dengan bertanggungjawab.
Semua Odds
1
11
10