Nashville SC vs Atlanta United FC
Nashville SC
1.47
Atlanta United FC
6.00
Nashville SC adalah pasukan unggulan berdasarkan odds semasa.
Odds Atlanta United FC (Pasukan tamu) menawarkan kemenangan tertinggi yang mungkin pada odds 6.00. Jika anda bertaruh $100 pada Atlanta United FC anda boleh memenangi $$600.00.
Bertaruh pada Nashville SC (Pasukan tuan rumah) adalah pilihan paling selamat dengan odds pada 1.47. Jika anda bertaruh $100 anda berpotensi memenangi $147.00.
Ramalan Pertaruhan
Ramalan & Tips Pertaruhan Nashville SC lwn Atlanta United FC | MLS Soccer yang berlangsung pada Saturday, Jul 18 jam 02:10
Nashville SC lwn Atlanta United FC – Ramalan Perlawanan MLS
USA | MLS | Soccer
Menjelang perlawanan MLS ini, model ramalan kami telah menganalisis prestasi terkini, data head-to-head, dan metrik prestasi untuk menjana kebarangkalian kemenangan berikut bagi Nashville SC lwn Atlanta United FC.
Keputusan: Kemenangan Nashville SC | Kebarangkalian: 63.3
Keputusan: Seri | Kebarangkalian: 21.2
Keputusan: Kemenangan Atlanta United FC | Kebarangkalian: 15.5
Siapakah Pasukan Unggulan antara Nashville SC lwn Atlanta United FC?
Model kami memberi Nashville SC kelebihan dalam perlawanan Soccer ini, dengan kebarangkalian 63.3 untuk meraih mata penuh. Atlanta United FC dinilai sebagai kuda hitam pada 15.5, manakala terdapat peluang 21.2 bahawa tiada pihak berjaya memisahkan diri pada hari tersebut.
Dalam Soccer, kebarangkalian seri sebanyak 21.2 dianggap {draw_label}. Walaupun Nashville SC memegang kelebihan statistik, ini masih merupakan pertarungan terbuka dan kuda hitam tidak seharusnya dipandang remeh.
Apakah yang Memacu Ramalan Ini?
Model ramalan untuk perlawanan MLS Soccer mempertimbangkan pelbagai faktor termasuk prestasi terkini merentasi semua pertandingan, rekod prestasi di kandang sendiri dan di luar, metrik output pertahanan dan penyerangan, data kecederaan dan ketersediaan skuad, dan corak sejarah dalam pertandingan ini.
Input-input ini bergabung untuk menghasilkan kebarangkalian kemenangan yang ditunjukkan di atas. Penilaian 63.3 bagi Nashville SC mencerminkan profil statistik yang lebih kuat secara keseluruhan ketika memasuki perlawanan ini. Walau begitu, 15.5 bagi Atlanta United FC jauh dari boleh diabaikan — perlawanan MLS yang kompetitif jarang mengikut skrip, dan kejutan masih amat mungkin berlaku.
Sudut Pertaruhan yang Perlu Dipertimbangkan
Berdasarkan output model untuk Nashville SC lwn Atlanta United FC: Nashville SC untuk menang adalah pilihan yang disokong peratusan pada 63.3. Seri pada 21.2 mungkin membawa nilai jika odds yang ditawarkan mencerminkan pertarungan yang lebih rapat daripada jangkaan pasaran. Atlanta United FC pada 15.5 boleh menjadi pilihan kuda hitam yang menarik bergantung pada odds yang tersedia.
Sila bertaruh dengan bertanggungjawab. Kebarangkalian ini adalah anggaran yang dijana model, bukan jaminan. Jangan sekali-kali bertaruh lebih daripada yang anda mampu tanggung kerugiannya.
Ringkasan Perlawanan Pantas antara Nashville SC lwn Atlanta United FC
Perlawanan: Nashville SC lwn Atlanta United FC
Sukan: Soccer
Negara: USA
Liga: MLS
Unggulan: Nashville SC (63.3)
Peluang Seri: 21.2
Kuda Hitam: Atlanta United FC (15.5)
Penafian: Pertaruhan melibatkan risiko. Hanya bertaruh dengan apa yang anda mampu tanggung kerugiannya. Odds tertakluk kepada perubahan. Sila berjudi dengan bertanggungjawab.
Semua Odds
1
11
10